Medůza kemp 2019 3.-7.7.2019

Všichni jsme se těšili na Medůza kemp a na ten letošní přijeli první nedočkavci už 3.7. Zapojili elektriku, výčep, donesli vodu – no prostě nachystali vše na čtvrtek, kdy přijela většina účastníků. Po uvítacích ceremoniálech a welcome pivu se rychle rozrostlo stanové městečko. Bobíci letos poprvé nepřijeli s jejich hangárem, ale dostali nový stan a tak tam měl premiéru. Jirka přišel s táborem hokejistů. Předseda jim udělal přednášku o potápění a Ivča ji doplnil praktickou ukázkou. K večeři se grilovala kuřata a tak nám započal 3-denní maraton zdravé stravy.

V pátek vyrazili chlapi do lesa, aby pomohli v boji s kůrovcem. Přinesli pořádné klády a tak si mohl Radek vybrat, která bude jeho ta pravá… Po vykonané práci jsme si dali velkou kolektivní gulášovku. Bříška jsme měli příjemně plná, víčka těžká a tak Bobík zavelel, že je čas (13.15) na odpočinek. Během chvilky se lavičky vyprázdnily a my jsme zalezli do stanů chvilku zchrupnout. Po pauze jsme si dali kafíčko a začali připravovat suroviny na živáňku. Maso i se všemi ingrediencemi jsme napíchli na jehly, zabalili do alobalu a nechali 2 hodiny na grilu. Pak jsme ten gurmánský zázrak vybalili a během chvilky slupli. Byla to náramná dobrota! Večer u ohně jsme se od Pepy dozvěděli, jaká úskalí musí denně překonávat při česání Verunky do školky:-)

V sobotu po obědě přijeli Havlíkovi. Letos vynechali Chrudim a trefili na lom napoprvé! Bylo krásně teplo a tak jsme den trávili koupáním, karbanice se věnovaly hazardu, děti zlobení dospělých a všichni už jsme čekali na Jirku. Přijel i s rodinkou a dovezl kýtu. Po našťouchnutí putovala na oheň a nám už se sbíhaly sliny. Masíčko bylo výborné! Večer u ohně pro nás Palermo Nekonečný připravil vystoupení na lodi. Krásně nám zahrál na trubku a byl ohňostroj. Byl to super originální koncert!

V neděli po snídani propuklo hromadné balení. Pak jsme se rozloučili , pac a pusu a těšíme se na Heřmandy…

Medůza kemp 2019 proběhl s menším počtem kempařů než v minulých letech. Někteří pravidelní účastníci uplynulých ročníků dali letos přednost Francii, válení se v Chorvatsku nebo v posteli. Doufám, že příští rok si svoji absenci pořádně rozmyslí, protože jsme museli všechno sníst a vypít i za ně…

Počet účastníků 26, dětí 6, návštěvy 7, počet piv 190, šáňo 5, pes 1.

Záložka pro permanentní odkaz.
Martina Piňosová

Autor: Martina Piňosová

PR manažerka

Komentáře jsou uzavřeny.